ZST

Konkurs z kultury i historii Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych

dsc04353Dnia19 kwietnia 2013roku na auli ZST odbył się konkurs z kultury i historii Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych organizowany przez mgr Beatę Kotaś. W konkursie wzięły udział zespoły trzyosobowe klas IV TINa, III TEAP, II FOT/A, II TIN i II TESK, wyłonione we wcześniejszych eliminacjach. Zawodnicy dopingowani przez publiczność rywalizowali w kilku konkurencjach:  odpowiedź na krótkie pytanie, rozpoznawanie sławnych miejsc na podstawie materiałów wizualnych,..

odgadywanie sławnej osoby, wydarzenia i dzieła literackiego na podstawie podawanych informacji, jak również rozpoznawanie sławnych utworów muzycznych i ich wykonawców.
Poziom grup był bardzo wyrównany. Poniżej przedstawiamy wyniki rywalizacji i jednocześnie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.
I miejsce:             IV TINa                59 pkt
                           II FOT/A              59 pkt
II miejsce:            II TIN                  58 pkt
III miejsce:           III TEAP              50 pkt
                           II TESK                 50 pkt