Konkursie na najlepszy wypiek z liczbą Pi

W ramach obchodów Dnia Liczby Pi – Święta Matematyki i Matematyków, zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli ZST do udziału w konkursie na najlepszy wypiek z motywem liczby Pi.
Placki i ciastka będą w tym roku oceniane tylko pod względem estetycznym i dekoracyjnym.
Dekoracja musi być związana z liczbą Pi (np. wzory matematyczne z liczbą Pi, słynni matematycy badający liczbę Pi, zastosowanie liczby Pi itp.). Zdjęcia wypieków prosimy przesyłać do środy 10.03.2021 na gmail: martapolomska-skrabot@zst.tarnow.pl, (podpisane: imię, nazwisko i klasa, w przypadku uczniów, imię i nazwisko, w przypadku nauczycieli). Zwycięzca zostanie wyłoniony na drodze głosowania przez społeczność szkolną za pomocą formularza Google w Dzień Liczby Pi, tj. poniedziałek 15.03.2021. Autorzy 3 najlepszych wypieków otrzymają nagrody rzeczowe.
Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!
                                                                                                             Matematycy ZST