KOSZYKARZE NADAL NIEZAWODNI

Trzeci rok z rzędu koszykarze ZST zdobyli tytuł mistrzów Tarnowa. W ramach tych rozgrywek rozegrali 8 spotkań. Wszystkie zakończyli pewnymi zwycięstwami . W eliminacjach odnieśli  4 wygrane z: IV LO 26-12, II LO 38-8, ZSEO 33-14, XVI LO 62-13.  W fazie finałowej kolejne 4 wygrane z: III LO 23-14, I LO 45-20, ZSME 52-12, ZSB 37-26.

Ostateczna kolejność rozgrywek finałowych:
1.      ZST…
2.     ZSB
3.     III LO
4.     ZSME
5. – 6. IV LO- I LO
 
W zespole ZST grali: Bogusz Sebastian IV e (kapitan i zdobywca największej liczby punktów), Adrian Szwed (IVe), Igor Kłusek , Kamil Tadel i Mateusz Pitaś (IVia), Artur Bednarz (IIIn), Dawid Łazarz i Piotr Zaczkiewicz (IIn) Patryk Derkacz (II e) oraz Jan Januś (Ii).  Naszym zawodnikom nie przeszkodził fakt, że w fazie finałowej  z powodu kontuzji nie zagrał jeden z filarów zespołu Paweł Zaczkiewicz.
 Zdobyty tytuł uprawnia  do gry w rozgrywkach na szczeblu rejonowym.

” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]