Kuba na medal !

22 października na obiektach Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrano mistrzostwa województwa małopolskiego w lekkoatletyce. W zawodach tych wzięło udział trzech uczniów naszej szkoły.

Znakomity wynik w biegu na 1500 m uzyskał Jakub Molczyk, uczeń klasy I E/T, który czasem 4, 33,27 wywalczył srebrny medal i tytuł vice mistrza Małopolski w tej konkurencji biegowej. Startowali również Karol Kosiarski II F, który w skoku w dal wynikiem 5.80 m zdobył 5 miejsce, a Szymon Krzyżak II IA był dziewiąty (5.43 m). Prawo startu w tych zawodach uzyskali zawodnicy, którzy w mistrzostwach powiatów rozegranych dwa tygodnie wcześniej uzyskali medalowe miejsca. Jakub Molczyk startował jako mistrz powiatu tarnowskiego, Karol Kosiarski jako vice mistrz, a Szymon Krzyżak brązowy medalista mistrzostw naszego powiatu.