ZST

7 kwietnia 2014 r.

dsc02310W poniedziałek 07 kwietnia udaliśmy się do szkoły, aby wziąć udział w lekcjach języka angielskiego wraz z węgierskimi uczniami. Zostaliśmy podzieleni na dwie sześcioosobowe grupy  i każda grupa odbyła po trzy lekcje z trzema różnymi nauczycielami i różnymi grupami. Lekcje były przeprowadzone w ciekawy sposób, każdy z nas mógł zaprezentować swoje umiejętności komunikacji w języku angielskim i trzeba przyznać, radziliśmy sobie całkiem nieźle. Towarzysząca nam w czasie stażu nasza pani od języka angielskiego, była z nas bardzo dumnaJ Po zjedzeniu jak zawsze obfitego obiadu w szkolnej stołówce pojechaliśmy do miejscowości Papa, gdzie przez trzy godziny relaksowaliśmy się w basenach termalnych. Wieczorem, jak każdego dnia, uzupełniliśmy dzienniczki stażu o bieżące wpisy.

Tarnowscy Technicy Mobilni w Europie