Lekkoatleci z medalami

Dobry występ odnotowali nasi sportowcy w Lekkoatletycznych Mistrzostwach Tarnowa, które odbyły się na obiektach TOSiR-u, przy ul. Piłsudskiego w Tarnowie. Przy pięknej pogodzie i skromnym dopingu kibiców, nasi lekkoatleci startowali i zdobywali medale dla naszej Szkoły.
W zawodach mogli brać udział tylko uczniowie klas I i II.

Zespół Szkół Technicznych reprezentowało 15 uczniów i uczennic i wszyscy startujący osiągnęli satysfakcjonujące wyniki:

Drugie miejsce w biegu na 400 m i tytuł v-ce mistrzyni Tarnowa zdobyła Joanna Szylar (kl. I A) z czasem 65.71 s.
W biegu na 1500 m Jakub Molczyk (kl. II E) wywalczył I miejsce uzyskując czas 4min 29 sek.
W pchnięciu kulą nie miał sobie równych Dawid Magiera (kl. II E), który wynikiem 11,72 m wyprzedził drugiego zawodnika o ponad metr.
Świetnie pobiegł Konrad Wierzbicki z kl. I TN, któremu w biegu na 400 m do brązowego medalu brakło zaledwie 0.31 s.

Cała trójka naszych medalistów zakwalifikowała się do Mistrzostw Województwa Małopolskiego, które odbędą się na tym samym obiekcie w Tarnowie 17 października.