„LETNIA ZADYMA W ŚRODKU ZIMY” czyli 29 finał  WOŚP 10 stycznia 2021 r.

Finał z głową – takie jest hasło przewodnie kolejnej edycji zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem Fundacja będzie chciała zebrać fundusze na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

10 wolontariuszy z naszej szkoły włączy się w tę szlachetną akcję i z kolorowymi puszkami będzie przemierzać ulice Tarnowa oraz okolicznych miasteczek i wsi. Oczywiście z ogromną wiarą w to, iż powodowani chęcią bezinteresownej pomocy ludzie będą wrzucać pieniądze do puszek.

„W czasach, gdy koronawirus zdezorganizował nasze codzienne życie i często wystawił nas na najwyższą próbę, potrzebujemy powrotu do tych wszystkich kolorów, które zawsze niesie za sobą Orkiestra – kolorów miłości, radości i optymizmu. Potrzebujemy całej naszej filozofii, która zawsze i w każdej sytuacji szuka tych momentów, które wydobędą z nas najbardziej słoneczne pokłady siły, energii, wzajemnego bycia ze sobą, wzajemnego szacunku, tolerancji i pogody ducha. Tego nam dzisiaj potrzeba.”   Jurek Owsiak, Prezes Zarządu Fundacji WOŚP

 

Opiekunki Samorządu Uczniowskiego: p. Katarzyna Pokorny, p. Ewa Wójtowicz

 

notatka: p. Ewa Wójtowicz