ZST

Lista uczestników stażu zagranicznego

leonardoDyrektor Zespołu Szkół Technicznych TECHNIKUM Nr 1 w Tarnowie ogłasza listę uczestników dwutygodniowego stażu zagranicznego, który odbędzie się w węgierskiej miejscowości Veszprém w terminie: 30.03.2014r. – 12.04.2014rw ramach projektu „Tarnowscy Technicy Mobilni w Europie”

Nazwisko i imię klasa / zawód
Bednarczyk Dawid 2E / technik elektryk
Chrupek Szymon 2E / technik elektryk
Gawlik Krystian 2E / technik elektryk
Kozioł Przemysław 2N / technik elektronik
Krzyściak Krzysztof 2N / technik elektronik
Kuboń Albert 2N / technik elektronik
Lazarowicz Miłosz 2E / technik elektryk
Nowak Marcin 2N / technik elektronik
Szczepanik Marek 2E / technik elektryk
Trzaskuś Patryk 2N / technik elektronik
Turek Piotr 2E / technik elektryk
Woźny Tomasz 2N / technik elektronik

  Dnia 19 marca 2014r. godzinie 14.00 w świetlicy szkolnej odbył się egzamin sprawdzający nabytą wiedzę i umiejętności uczestników zajęć przygotowawczych projektu „Tarnowscy Technicy Mobilni w Europie”. Komisja kwalifikacyjna w składzie: Dyrektor Szkoły, koordynator projektu i nauczyciele prowadzący zajęcia przygotowawcze, przeprowadziła indywidualne rozmowy z poszczególnymi uczestnikami zajęć i wyłoniła wyżej wymienioną grupę wyjeżdżającą na staż.
 

Dyrektor Szkoły: Krzysztof Kołaciński

Koordynator projektu: Wioletta Krawiec