Sukcesy

Miasto Chagalla w wyobraźni młodego twórcy

Kiedy codzienność miesza się z magią niezwykłych zdarzeń, a techniczne umysły sięgają po pióro czy pędzel, powstają takie rzeczy??‍??‍?✍?? Nasi uczniowie zaprezentowali własną wizję Tarnowa, biorąc udział w szkolnym konkursie ”Miasto Chagalla w wyobraźni młodego twórcy”. Cieszymy się, że udało nam się przełamać pandemiczną monotonię i porwać niektórych w przestrzeń wykraczającą poza szarość codziennego dnia. W związku z tym, że prace malarskie prezentowały wysoki poziom i realizowały celnie każda inny walor: perspektywa, widzenie przestrzenne, zabawa konwencjami, Komisja Konkursowa postanowiła wyróżnić trzy I miejsca:
Magdalena Wideł kl. IITT
Piotr Łesyk kl. IIF
Maciej Kwiatkowski kl. IIF
Wyróżnienia zdobyli:
Jakub Kazusek IIF
Emilia Siedlik kl. IITT.
W kategorii opowiadanie Komisja przyznała noty:
I miejsce Leon Piwowarczyk kl.IIF
II miejsce Ewelina Witek kl.IIF
III miejsce Zuzanna Legieć kl.IIF
Gratulujemy zwycięzcom i pozostałym uczestnikom konkursu?? Nagrody i upominki zostaną wręczone w czerwcu. Życzymy Wam wielu inspiracji twórczych oraz odwagi w sięganiu po nowe wyzwania✍???‍??‍?
Anna Natońska i Teresa Bajrak