Miejskie Zakończenie Roku Szkolnego

21 czerwca 2018 w teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie miała miejsce niecodzienna uroczystość – Miejskie Zakończenie Roku Szkolnego. Była to gala wręczenia dyplomów najlepszym uczniom – prymusom Tarnowa. Dyplomy wręczał prezydent Roman Ciepiela. W wydarzeniu uczestniczyli: dyrektor Delegatury KO w Tarnowie Artur Puciłowski, dyrektor Wydziału Edukacji UM Tarnowa Bogumiła Porębska, dyrektorzy szkół oraz rodzice uczniów. Oprawa artystyczna: uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 9 im.Orląt Lwowskich w Tarnowie. Fot: Wiktoria Pabian ZST.
Nie zabrakło tam oczywiście przedstawiciela ZST. Nasza koleżanka, Karolina Więcek z klasy 2F otrzymała tytuł „Prymusa Tarnowa 2018”.
Karolino, serdecznie gratulujemy Ci wysokich wyników w nauce i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych latach nauki w naszej szkole.