Mikołajkowe zmagania tenisistów stołowych po raz 3

W dniu 5.12.2019 r. rozegrany został III Mikołajkowy Turniej  tenisa stołowego o mistrzostwo Zespołu Szkół Technicznych w którym wzięło udział 30 zawodników. Zmagania miały na celu wyłonić najlepszego zawodnika turnieju oraz reprezentacje ZST na Mistrzostwa Tarnowa szkół średnich w tenisie stołowym, która odbędzie się w styczniu. Zawody odbywały się w bardzo miłej i sportowej atmosferze. Turniej został rozegrany w 4 grupach systemem każdy z każdym. W fazie półfinałowej były dwie grupy gdzie również grał każdy z każdym. W finale który stał na bardzo wysokim poziomie po emocjonujących pojedynkach został wyłoniony zwycięzca. Na finalistów czekały dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Skład finału:

1 miejsce Karol Szwalec klasa 3 IB

2 miejsce Adrian Winkler 1E

3 miejsce Adam Zdeb 1F

4 miejsce Wojciech Magiera 2IA

Gratulacje dla finalistów oraz wszystkich uczestników turnieju.