Mikołajkowe zmagania tenisistów stołowych

W dniu 7.12.2018 r. rozegrany został II Mikołajkowy Turniej w tenisie stołowym o mistrzostwo Zespołu Szkół Technicznych w którym wzięło udział rekordowa ilość uczniów, prawie 80. Zmagania miały na celu wyłonić najlepszego zawodnika turnieju oraz reprezentacji ZST na Mistrzostwa Tarnowa w tenisie stołowym, która odbędzie się w styczniu. Zawody odbywały się w bardzo miłej i sportowej atmosferze. Turniej został rozegrany w 5 grupach systemem brazylijskim. Zwycięzca każdej z grup przechodził do finału który został rozegrany 14.12.2018r. W finale zawodnicy zagrali systemem każdy z każdym który wyłonił zwycięzcę turnieju.

Skład finału:

1 miejsce Karol Szwalec klasa 2 IB

2 miejsce Dawid Warchoł klasa 3 F

3 miejsce Ireneusz Plebanek klasa 1 M

4 miejsce Kamil Dereń klasa 2 N

5 miejsce Wojciech Magiera klasa 1 IA

Gratulacje dla finalistów oraz wszystkich uczestników turnieju.