Mistrzostwa Tarnowa w piłce siatkowej

29.11 i 1 .12 odbyły sie rozgrywki grupowe o awans do finałów mistrzostw Tarnowa w piłce siatkowej. Obie nasze drużyny zarówno dziewcząt jak i chłopców awansowały do grupy najlepszej szóstki i powalczą o czołowe lokaty w mistrzostwach Tarnowa w najbliższy czwartek (8.12) w hali sportowej TOSiR przy ulicy Krupniczej.

Do zawodów finałowych awansowały w rozgrywkach dziewcząt: ZST,  IV LO, I LO, VII LO, , XXI LO, ZST-Z

oraz w rozgrywkach chłopców  –  ZST,  ZSB, ZST-Z, I LO, ZSM-E, XXI LO.

Skład reprezentacji dziewcząt:  Gąciarz Gabriela 4A, Regiec Angelika 4A, Szylar Joanna 4A, Trytko Dominika 4A,  Miczek Kinga 4TA, Winklker Wiktoria 1TA, Tabaczyńska Gabriela 3TAT, Pytel Justyna 4TT, Poręba Wiktoria 4TT, Kłusek Milena 1TF.

Sklad reprezentacji chłopców:  Zdeb Adam 4F, Białas Błażej 4N,  Górak Przemysław 4N , Huza Bartłomiej 4N , Pyzdek Kacper 3TI, Olbracht Adam 1TI,  Berkowski Mikołaj 1TN, Grzesik Maksymilian 4E, Kocowicz Szymon 1TP,  Łesyk Piotr 4F,  Majewski Bartosz 1TP, Padło Krzysztof 2TI, Suda Radosław 4TT.