Mikołajkowe zmagania tenisistów stołowych.

W dniu 9.12.2022r.  rozegrany został tradycyjnie w tym okresie Mikołajkowy Turniej  tenisa stołowego o mistrzostwo Zespołu Szkół Technicznych, w którym wzięło udział 32 zawodników w tym co bardzo cieszy 3 uczennice naszej szkoły. Zmagania miały na celu wyłonić najlepszego zawodnika turnieju oraz reprezentacje ZST na Mistrzostwa Tarnowa szkół średnich w tenisie stołowym. Zawody odbywały się w bardzo miłej i sportowej atmosferze. Turniej został rozegrany systemem brazylijskim do dwóch przegranych i do dwóch wygranych setów w meczu. Mecze finałowe rozgrywane były do 3 wygranych setów. W finale który stał na bardzo wysokim poziomie po emocjonujących pojedynkach został wyłoniony zwycięzca.Na finalistów czekały dyplomy. Ostatecznie turniej wygrał Cierniak Konrad z klasy 1TP, drugie miejsce zajął Szczepański Oliwier z klasy 1TEM, trzecie miejsce dla Hajduka Kacpra z klasy 2TEM.

Gratulacje dla finalistów oraz wszystkich uczestników turnieju.