ZST

Wolontariusze ZST  jak zwykle niezawodni!

DSC0634325 kwietnia 2015 r. nasi wolontariusze kwestowali na rzecz  budowy hospicjum Via Spei w czterech  centrach handlowych (Biedronka przy ul. Matki Bożej Fatimskiej, ul. J. Dąbrowskiego, ul. Tuchowskiej, ul. Czerwonych Klonów). Uczniowie rozdawali ulotki, informowali o celach akcji, pomagali też klientom  w pakowaniu zakupów.
Serdecznie dziękujemy uczniom, którzy poświęcili swój wolny czas i zaangażowali  się z wielkim oddaniem w akcję:  kl. I T: Patrycja Kędzior, Aleksandra Sikora, Magdalena Zabawa, kl. I Ib: Jakub Gajda, Gabriel  Gieracki, Konrad Solak, kl. I A: Ewelina Częczek, Marzena Urbaś, kl. I N: Marcin Godawski, Patryk Mazgaj, kl. I M: Dawid Banach, Jakub Strada.

organizatorzy: Anna Fronc (koordynator), Beata Kotaś, Ewa Michałek.