Młodzieżowa Gra Miejska 3xP – PROTEST PRZECIW PODZIAŁOM

To protest będący wyrazem tych, którzy pomimo różnic chcą być razem, nawiązywać współpracę, jednoczyć się i żyć w zgodzie bez nienawiści. To akcja młodych ludzi, którzy chcą zburzyć stereotypy, chcą budować zrozumienie i tolerancję pomiędzy rówieśnikami. Chcą by dziś, jutro, pojutrze myśleć kategoriami dialogu i porozumienia.
Protest poprzedza XIII edycję Festiwalu Filmowego Vitae Valor 2023 „Oblicza dojrzewania”.
Drużyna ZST w składzie: Justyna Pytel 5TT, Oliwia Budzik 4TAT, Oskar Povkstela (2P), Dominika Owsianka, Wojciech Parysz, Szymon Jóźwiak, Kyryl Ruban (2F) zajęła II miejsce, wypełniając dzielnie zadania przez 2 dni gry (13 i 27.10), odbywającej się w dzielnicy Starówka oraz w Centrum Sztuki Mościce. Gratulacje!!
Więcej o festiwalu: