ZST

Nagrody dla uczniów ZST na Gali Kształcenia Zawodowego w Małopolsce

Uczniowie ZST Przemysław Kuca oraz Mateusz Świder razem z opiekunem Panem Januszem Sadowskim oraz opiekunem merytorycznym konkursu Panią Ewą Wardzałą zostali zaproszeni na uroczystą Galę Kształcenia Zawodowego w Małopolsce. Gala ta miała miejsce 4.12.2017 w Multikinie Kraków.
Wszystkich zaproszonych uroczyście powitał Członek Zarządu Województwa Małopolskiego Pan Grzegorz Lipiec.  Podczas uroczystości uczestnicy mogli zapoznać się z reportażami na temat zawodów nauczanych w Małopolsce, rodzajami konkurencji w ramach konkursu „Mam zawód. Mam fantazję”. Nasi uczniowie okazali się niepokonani w konkurencji „Webmaster to ja” i zajęli aż dwa pierwsze miejsca za co podczas uroczystej gali otrzymali cenne nagrody m.in. tablet oraz czytnik e-booków.
Dodatkowo podczas gali uczestnicy obejrzeli profesjonalny pokaz barmański i cukierniczy wraz z degustacją bezalkoholowych koktajli i przepysznych słodkości.   
Pragnę przypomnieć, że konkurs zorganizowany został w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”. Organizatorem Konkursu było Województwo Małopolskie – Departament Edukacji i Kształcenia Ustawicznego. Organizatorem merytorycznym z ramienia naszej szkoły była Pani Ewa Wardzała – nauczyciel przedmiotów zawodowych w zawodzie Technik Informatyk.  Sukces uczniów zawdzięczamy nauczycielom ZST prowadzącym zajęcia z kwalifikacji E.14 tj. Januszowi Moczyrogowi, Januszowi Sadowskiemu oraz Ewie Wardzale. Gratulujemy sukcesu ! Więcej …..