ZST

ELIMINACJE SZKOLNE DO XLI OOWEE W KRAKOWIE AGH i GORZOWIE WIELKOPOLSKIM

AKAPIT AGHW dniu 20. XII. 2017 r.   o godz 9.30 odbędą się w sali 210p eliminacje szkolne  do XLI   Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej w kategoriach:   Elektronika,  Elektronika Medyczna , Elektrotechnika , Mechatronika, Informatyka i  Teleinformatyka.
  Z każdej grupy tematycznej zostanie zakwalifikowanych  3 uczniów, którzy w dniu  09 . II. 2018 r.  w Krakowie na uczelni AGH będą  brali udział w 2 etapie Olimpiady.

W imieniu  Szkolnej  Komisji  Konkursowej zapraszamy chętnych uczniów do wzięcia udziału  w  Eliminacjach  Szkolnych. Zapisy przyjmują nauczyciele :   Marek Łoś,  Paweł Piątek,  Jacek Różycki, Marek Płachta,  Andrzej Kieć i Robert Hosaja do dnia 15 .XII .2017r.
Więcej informacji   http://www.oowee.pl