Najdzielniejsi z Najdzielniejszych!!!

Najdzielniejsi z Najdzielniejszych!!!

Pandemia, wzmagający się z godziny na godzinę mróz, nie zatrzymały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ani naszych wolontariuszy. Chociaż nie było żadnych masowych wydarzeń ani koncertów, chociaż większość akcji przeniesiono do Internetu, naszym dzielnym wolontariuszom udało się zebrać dużą kwotę w wysokości 5609, 27 zł . Robiąc tylko krótkie przerwy na ciepłe posiłki, dotarli do wielu odległych miejsc, przemierzyli kilometry ulic, dróg i spotkali wielu ludzi, którzy wrzucali do ich puszek nie tylko pieniążki, ale też osobistą biżuterię.

„Życzliwość ludzi była ogromna”, relacjonowali nasi wolontariusze w czasie spotkania w szkole przy zliczaniu pieniędzy. „Wszyscy gramy dla dobra i to jest najważniejsze”, mówili zaś sami o sobie.

Pieniążki zliczali zmęczeni, ale jakże cudowną energią emanowali.

Słowa wdzięczności za ogromne zaangażowanie kierujemy do uczniów:

  1. Derya Arslan
  2. Natalia Chudzikiewicz
  3. Daria Filipczak
  4. Karolina Kwiek
  5. Aleksandra Lasko
  6. Marta Mleczko
  7. Patrycja Skorupa
  8. Wojciech Kaczmarczyk
  9. Mateusz Mrożek
  10. Karol Pikus

Za rok kolejna zbiórka. Czekamy na Was drodzy uczniowie ZST!!!

 

Opiekunki Samorządu Uczniowskiego: p. Katarzyna Pokorny, p. Ewa Wójtowicz

notatka: p. Ewa Wójtowicz