Zapraszamy do udziału w konkursie „Najlepszy Anglista ZST w roku szkolnym 2020/21”

W tym roku Dni Kultury Szkolnej odbędą się w innej formie niż w latach ubiegłych – na tą chwilę w formie zdalnej. W związku z tym, zapraszamy uczniów wszystkich klas do wzięcia udziału w konkursie języka angielskiego na poziomie wiekowym/klasowym realizowanym online.
Chętnych uczniów prosimy o zgłaszanie się przez e-dziennik do organizatorów konkursu do 13.02.2021.
Konkurs dla klas I – szych – Pani Ewa Wójtowicz
Konkurs dla klas II – gich – Pani Beata Kotaś
Konkurs dla klas III – cich – Pani Beata Marchwicka-Świętek, Pani Bożena Jaskólska
Konkurs dla klas IV – tych – Pani Katarzyna Niemiec

Po zgłoszeniu chęci uczestnictwa uczniowie zostaną zaproszeni do odpowiedniej grupy konkursowej w Classroom(ie) gdzie otrzymają wszystkie szczegóły dotyczące terminu i sposobu udziału w konkursie.

Zapraszamy do udziału w konkursie
Zespół nauczycieli języka angielskiego w ZST