NAJLEPSI MATEMATYCY ZST

W ramach SZKOLNYCH DNI KULTURY, odbyły się  konkursy na najlepszego matematyka klas pierwszych , drugich oraz trzecich. Uczestnicy zmagali się z zadaniami zamkniętymi oraz otwartymi przygotowanymi przez  nauczycielki: D.Bartoń,  M.Połomską-Skrabot oraz B.Cholewę.
A  oto wyniki konkursów:…
KLASY  I
1.NATALIA CHUDZIKIEWICZ    I T/A
2.WIKTOR KRYZIA                     I   IA
3.PAULINA TURAJ                    I   T/A
KLASY II
1.BARTŁOMIEJ WNĘTRZAK    IIT
2.PATRYK LIS   IIT
3.KONRAD KORUS   II I
KLASY III
1.KORNEL PIĄTEK   III  IB
2.BARTŁOMIEJ KARPOWICZ   III IB
2.LAURA CZARNECKA   III I
Zwycięzcom bardzo serdecznie  gratulujemy i zapraszamy na rozdanie nagród dnia 28.02(środa) o godz.14.10 w auli szkolnej. Pozostałym uczestnikom bardzo    serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach za rok.