Najlepszy Humanista ZST – wyniki konkursu

W ramach Szkolnych Dni Kultury odbył się pisemny konkurs na Najlepszego Humanistę ZST.

Klasy pierwsze i drugie nie dopisały i jedynym ich reprezentantem był Karol Strojny z kl. 1TP. Brawa za odwagę! Brawa za wiedzę! Karolowi udał się zdobyć aż 70% punktów.

Najliczniej w konkursie byli reprezentowani uczniowie klas trzecich. Największą liczbę punktów zdobył Filip Kołton z kl. 3TI, jemu więc przypadł tytuł Najlepszego Humanisty klas 3-cich. Drugie miejsce zajął Wiktor Siwiec z kl. 3TAT, a trzecie Maksymilian Stepek, również z kl. 3TAT.

I miejsce w konkursie na Najlepszego Humanistę klas czwartych zdobyła Aleksandra Burza z kl. 4T, wyprzedzając Magdalenę Wideł z kl. 4 TT i Leona Piwowarczyka z kl. 4 F.

Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe, a ponadto zarówno oni, jak i wszyscy uczestnicy, którym udało się zdobyć powyżej 50% ogólnej sumy punktów otrzymają oceny celujące, bardzo dobre lub dobre z języka polskiego.

Dziękuję wszystkim odważnym, którzy zdecydowali się sprawdzić swoją wiedzę w konkursie  i gratuluję zwycięzcom – Lucyna Olejnik.