Zawodowiec Roku 2022

Z ogromną radością i dumą informujemy, że wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie na Zawodowca Roku 2022 otrzymała nasza nauczycielka pani Anna Puda – Skowron.

Do konkursu zgłoszono ponad 537 nauczycieli zawodowców w 62 dziedzinach. Nagrodzonych zostało 118 nauczycieli w 52 kategoriach.

Gratulacje dla pani Anny Pudy –Skowron za wyróżnienie w branży chemicznej.

Nagrodzeni Nauczyciele kształcenia zawodowego to wybitni fachowcy, którzy z zaangażowaniem i pasją kształcą przyszłych techników, wspierają zainteresowania zawodowe uczniów, wyróżniają się w swoim środowisku, są niekwestionowanym autorytetem.

Pani Anna Puda –Skowron uczy w klasach chemicznych, przede wszystkim technologów chemicznych, jest liderem tego kierunku w ZST. Jesteśmy bardzo dumni z  wyróżnienia, ponieważ  w każdej branży nagrodzono zaledwie trzy osoby, a pani Anna jest jedynym nauczycielem z Tarnowa, który znalazł się wśród nagrodzonych Zawodowców.

Konkurs zorganizowany został prze Ministerstwo Edukacji Narodowej, Fundację Rozwoju Systemu Edukacji oraz KGHM Polska Miedź. Uroczysta Gala odbyła się Warszawie 14 marca 2023r.

W Zespole Szkół Technicznych nie brakuje wspaniałych nauczycieli, którzy mają osiągnięcia w zakresie kształcenia zawodowego, dlatego mamy nadzieję, że w przyszłym roku do grona Najlepszych Zawodowców dołączą również  profesjonaliści z innych dziedzin. Więcej na stronie.