Narty w Krynicy

W środę 25.01 duża grupa uczniów naszej szkoły, pod opieką nauczycieli doskonaliła swoje umiejętności narciarskie i snowboardowe na stoku Słotwiny Arena w Krynicy. Dobrze przygotowany stok, dużo śniegu, piękne zimowe krajobrazy, umiarkowane kolejki do wyciągu, dobra forma i umiejętności uczestników pozwalają uznać wycieczkę za udaną. Do pełni narciarskiego szczęścia  brakowało tylko słońca , które jakoś  nie mogło  przebić się zza chmur. Na pochwałę zasługuje cała grupa narciarzy ZST za zdyscyplinowani e,  punktualność i kulturę osobistą. W związku z tym, że kilka osób zgłosiło się już po zamknięciu listy (brak miejsc w autobusie) po feriach postaramy się zorganizować kolejną wycieczkę narciarską.