elzat

Nawiązanie współpracy z firmą ELZAT Sp. z o.o.

Z radością pragniemy poinformować, że nasza szkoła rozpoczęła współpracę z nowym partnerem, opiekunem kierunków elektrycznych, firmą ELZAT Sp. z o.o. Jest to firma elektryczna świadcząca profesjonalne usługi z zakresu budowy, modernizacji i remontów sieci elektroenergetycznych średniego i niskiego napięcia, budowy, modernizacji i remontów wszelkich instalacji elektrycznych, remontów i serwisu maszyn oraz urządzeń elektrycznych, utrzymania ruchu sieci elektroenergetycznych, instalacji maszyn i urządzeń elektrycznych w  zakładach przemysłowych.

13 października w Zespole Szkół Technicznych zostanie podpisana umowa o współpracy, dzięki której uczniowie kształcący się w zwodzie technik elektryk będą mogli odbywać praktyki zawodowe u naszego partnera, Firma ELZAT umożliwi także naszym uczniom sezonowe zatrudnienie i pracę w czasie ferii i wakacji. Uczniowie będą mogli także uczestniczyć w szkoleniach i pokazach organizowanych przez firmę. Już na początku współpracy firma ELZAT sprawiła nam miłą niespodziankę przekazując szkole pomoce dydaktyczne o wartości ponad 12 tys. złotych, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Wszystkie przekazane przez firmę ELZAT pomoce trafiły już do pracowni przedmiotowych.