ZST

Nowa pracownia komputerowa Zespole Szkół Technicznych w Tarnowie

otwarcie215p-624 kwietnia 2015  w naszej szkole odbyła się uroczystość otwarcia nowej pracowni komputerowej zmodernizowanej dzięki współpracy z firmą Tikkurila Polska SA.
Nowe komputery do sali 215p zakupione zostały za środki pozyskane z Urzędu Miasta, natomiast osprzęt do pracowni oraz biurka wykonane zostały dzięki współpracy ze sponsorem Firmą Tikkurila. Na uroczystości obecni byli… pani Bogumiła Porębska – Dyrektor Wydziału Oświaty, Prezes Firmy Tikkurila Polska SA  pan Aleksander Truszczyński, prezes firmy Domex pan Jarosław Lis, Dyrekcja Szkoły, pan Ryszard Knapik oraz opiekun pracowni pani Ewa Wardzała. Dyrektor szkoły Krzysztof Kołaciński dziękując sponsorom za ich zaangażowanie wyraził nadzieję na dalszą owocną współpracę, dzięki której nasi uczniowie będą mogli kształcić się na najlepszym sprzęcie. Pan Prezes Truszczyński życzył uczniom sukcesów w nauce, na egzaminach i w dalszej karierze zawodowej, podkreślił też, że pracy w przemyśle czy usługach dla techników informatyków nie zabraknie. Szczególne podziękowania skierował pan Dyrektor Kołaciński na ręce pana Ryszarda Knapika, którego zaangażowanie w prace remontowe oraz zakup sprzętu były nieocenione.
W najbliższej sesji egzaminacyjnej egzamin z kwalifikacji E-12 (montaż i eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych ) odbędzie się już w nowej pracowni.
Cieszymy się bardzo że do grona naszych szanownych partnerów i zakładów współpracujących ze szkołą dołączają nowe firmy Dzięki wsparciu sponsorów w tym Firmie Tikkurila SA uczniowie mogą w odpowiednich warunkach uczyć się i przygotowywać do dalszej pracy i nauki.


 
fot. Patryk Urasiński 3F