Nowe władze w SKT PTTK "Wehikuł"

Dnia 26 października 2016 r. odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Szkolnego Klubu Turystycznego PTTK „Wehikuł”. Po uroczystym wręczeniu nowym członkom SKT legitymacji członkowskich, znaczków PTTK i smyczy klubowych przez wicedyrektorów ZST Panią Dorotę Lis i Pana Aleksandra Łopatę-Bernackiego oraz opiekuna Pawła Golca i pełniącego obowiązki prezesa ustępującego Zarządu Klubu Adriana Darłaka, rozpoczęły się obrady. Co prawda więcej uwagi zajęła część sprawozdawcza to więcej, wydawało się, czasu trwały same wybory, a właściwie podliczanie głosów z kart wyborczych. Nie mniej jednak praca Komisji Skrutacyjnej została uwieńczona sukcesem.
W wyniku wyborów Prezesem Zarządu został Adrian Darłak (kl.3N) a Prezesem Komisji RewizyjnejMagdalena Smosna (kl.3A).GRATULACJE!!!

skt.zst.tarnow.pl