ZST

NOWOŚCI W BIBLIOTECE

wp_20161115_001Wszystkich miłośników książek, czytelników, oddających głosy na tytuły, które należałoby zakupić do biblioteki szkolnej, informuję że zakupy zostały dokonane. Biblioteka szkolna wzbogaciła się o najnowsze książki Andrzeja Stasiuka, Elżbiety Cherezińskiej, Magdaleny Kordel. Zawartość działu „fantasy” powiększyły dwa tomy „Pana lodowego ogrodu” i „Uczennica Maga”. Osoby, które są wielbicielami prozy E. Colfera i N. Sparksa, K. Hosseiniego, mogą już wypożyczyć nowe książki tych autorów. Pełna lista nowości bibliotecznych zostanie w najbliższych dniach opublikowana w zakładce „nasza szkoła” – „biblioteka szkolna”. Lista jest dosyć długa, gdyż oprócz 16-tu zakupionych tytułów, 22 książki zostały podarowane bibliotece przez nauczycieli, za co ogromnie dziękuję w imieniu wszystkich czytelników.
Zachęcam też nauczycieli, pracowników szkoły  oraz uczniów do wypożyczania historii szkoły „85 lat ZST”.  Publikację można obejrzeć, przeczytać, a także zakupić.   L. Olejnik