Obrazek z książką

Drodzy czytelnicy! Ci, którzy jesteście zdeklarowanymi miłośnikami czytania i  Wy wszyscy, którzy okolicznościowo zachwyciliście się jakąś pozycją książkową! Zapraszam do podzielenia się swoimi fascynacjami – kolekcją ulubionych tytułów, czy choćby jedną książką, która Was poruszyła, rozbawiła, pouczyła i w Waszej ocenie warta jest polecenia. Nadsyłajcie zdjęcia książek, półek lub regałów ze swoimi książkami! Mile widziany będzie krótki komentarz dołączony do zdjęcia, czy recenzja polecanej książki.

Do wysyłania swoich inspiracji udostępniamy Wam formularz, który znajduje się tutaj.

Wystarczy, że zalogujecie się do swojego konta Google i w pierwszym polu dodacie zdjęcia książek lub regału (maksymalnie 5 fotografii).
Pozostałe pola w formularzu są informacjami opcjonalnymi. Jeśli chcielibyście krótko opisać polecaną książkę, czy też podzielić się rozbudowaną recenzją, to serdecznie do tego zachęcamy.
Zapraszamy do określenia rodzaju książki, jaką prezentujecie! W tym celu wybierzcie odpowiednie określenie z rozwijalnej listy w polu „gatunek”. Pomoże nam to w odpowiedniej klasyfikacji tego utworu w tworzonych wykazach.

Szczegółowa instrukcja dotycząca umieszczania zdjęć i dodatkowych informacji, znajduje się w formularzu w pierwszej sekcji pod tytułem.

Fotografie raz w tygodniu będą się ukazywać na stronie internetowej szkoły.

Spróbujmy pokazać na nadsyłanych zdjęciach, że CZYTAMY i podzielmy się tym CO CZYTAMY!