Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Sprawozdanie z przebiegu wyborów do Samorządu Uczniowskiego z dnia 29 kwietnia 2021r.

 

W dniach 26 – 27 kwietnia 2021r. zostały przeprowadzone w naszej szkole wybory Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego przy pomocy Formularza Google.

Kandydatem na Przewodniczącego SU był uczeń z klasy 3N, Kacper Dzimitrowicz. W tygodniu poprzedzającym wybory, w formie filmiku na oficjalnym szkolnym profilu na Instagramie, Kacper zaprezentował całej społeczności szkolnej swój program obejmujący propozycje nowych, ciekawych działań oraz kontynuację tych, które zainicjował w czasie swojej pierwszej kadencji.

 

Głosy zostały policzone i niniejszym komisja wyborcza przedstawia wyniki:

Liczba oddanych głosów: 347

Liczba głosów oddanych na TAK: 317 (90,5%)

Liczba głosów oddanych na NIE: 30 (9,5%)

Oficjalnie ogłaszamy zatem, iż Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego zostaje Kacper Dzimitrowicz, uczeń z klasy 3N.

 

Gratulujemy Kacprowi i trzymamy kciuki za pomyślną realizację wszystkich założeń programowych!  Planowany powrót do nauki stacjonarnej z pewności ułatwi realizację wszystkich zaplanowanych przedsięwzięć.

Wszystkich  uczniów serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy z Samorządem Uczniowskim, przyjęcia określonych funkcji i bycia organizatorem życia szkolnego. Warto zdobywać doświadczenie, aby móc kandydować w kolejnych wyborach Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego, które odbędą się styczniu 2022r.

Organizacja wyborów:

Samorząd Uczniowski

Opiekunki Samorządu Uczniowskiego: p. Katarzyna Pokorny, p. Ewa Wójtowicz

Notatka: p Ewa Wójtowicz