Ostatni dzień stażu na Węgrzech

11 DZIEŃ STAŻU – wracamy do Polski
Dziś po raz ostatni pojechaliśmy do naszych zaprzyjaźnionych firm. Kończyliśmy rozpoczęte wczoraj zadania i zdawaliśmy z nich relacje naszym opiekunom w firmach. Wymienialiśmy się uwagami i spostrzeżeniami dotyczącymi odbytego stażu. Głównie były to bardzo pozytywne opinie. Pożegnaliśmy się z kolegami węgierskimi i na koniec usłyszeliśmy od nich bardzo miłe słowa, o tym, że wypełnialiśmy wzorowo swoje zadania i byliśmy
zaangażowani w to, co robimy. Było nam smutno, że to już ostatni dzień praktyk, z których wynieśliśmy dużo doświadczeń nie tylko zawodowych, ale i społecznych. Wierzymy, że one zaprocentują w naszym życiu.
Po obiedzie poszliśmy pożegnać Veszprem i wydać ostanie forinty. Nie dowierzaliśmy, że spędziliśmy tutaj w Veszprem już 15 dni. Przed kolacją czekała na nas miła niespodzianka. Przedstawiciele zaprzyjaźnionej szkoły przygotowali dla nas miłe pożegnanie, podczas którego otrzymaliśmy sympatyczne upominki. Po kolacji przyszedł czas na pakowanie. Walizki nasze pękały w szwach. Kupiliśmy duuużo prezentów i pamiątek. Pobyt ten na długo zapadnie nam w pamięci :). To była nasza ostatnia relacja z pobytu na Węgrzech. Dziękujemy stałym czytelnikom tej rubryki za śledzenie i współprzeżywanie naszego pobytu. Do zobaczenia w ZST.

Uczestnicy projektu „Praktyka u europejskiego pracodawcy”

Fotorelacja


” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]