Pierwsze medale w tym roku już mamy!

Po przerwie spowodowanej pandemią ponownie wystartowały zawody sportowe. Na obiektach Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrano Mistrzostwa Tarnowa w Lekkoatletyce. Nasza szkoła wystawiła liczną i mocną reprezentację, która jak co roku udokumentowała swój występ licznymi medalami.

Tytuły mistrza Tarnowa zdobyli: Jakub Molczyk (3 E/T) w biegu na 1500 m czasem 4:20,29 min oraz Karol Kosiarski (4 F) w biegu na 100 m z czasem 11,98 s.

Srebrny medal w pchnięciu kulą zdobył Dawid Magiera (3E/T), wypychając czterokilogramową kulę na odległość 12,01 m.

Najniższe miejsca na podium osiągnęli: Joanna Szylar (2A/T) w biegu na 400 m z czasem 1:07,12 min, Kamil Kocik (4E) w biegu na 1500m w czasie 4:53,58 min oraz uczeń klasy 2TN Konrad Wierzbicki, który dystans 400 m pokonał w czasie 58,52 s.

Ponadto naszą szkołę reprezentowali: Gabriela Gąciarz,  Oliwia Różańska, Krzysztof Barnaś, Oskar Jasiak, Patryk Jaśkiewicz, Maciej Radzik, Kacper Słowik, Michał Szwiec, Kaper Zając i Adam Zdeb. Wszyscy oni zdobywali cenne punkty dla ZST w klasyfikacji międzyszkolnej.

Gratulujemy sukcesów naszym sportowcom i życzymy kolejnych w zbliżających się zawodach sportowych.