ZST

Piotr Bernacki. 40 lat pracy artystycznej

wystawapbplakat_1387_mini
Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza na retrospektywną wystawę fotograficzną jednego z najlepszych tarnowskich fotografów Piotra Bernackiego. Wystawa to ukoronowanie 40 lat pracy twórczej, połączona z obchodami sześciu dekad życia autora.
Piotr Bernacki to osoba bardzo dobrze znana w Tarnowie – członek elitarnego Związku Polskich Artystów Fotografików, Prezes honorowy Tarnowskiego Towarzystwa Fotograficznego, utytułowany Artysta FIAP (Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej), Artysta Fotograf PFSF, „Załużony Działacz Kultury”. Obecnie związany z Zespołem Szkół Technicznych, jako nauczyciel na kierunku Fototechnik dzieli się swoimi umiejętnościami i pasją z uczniami naszej szkoły.
Biografia autora oraz szczegóły wystawy na stronie TCK.