ZST

Po raz kolejny kwestowaliśmy z OTOZ-em!

DSC06127

Za nami kolejna już kwesta na rzecz bezdomnych i maltretowanych zwierząt będących pod opieką tarnowskiego oddziału Ogólnopolskiego Towarzystwa Opieki  nad Zwierzętami Animals. W dniach 6-7 marca 2015 wolontariusze ZST wraz z przedstawicielami dwóch innych tarnowskich szkół zbierali karmę dla zwierząt i datki pieniężne na terenie 4 tarnowskich supermarketów. Koordynatorem akcji z ramienia Szkolnego Koła Ekologicznego ZST była pani Ewa Michałek Nasi uczniowie jak zwykle stanęli na wysokości zadania, poświęcając swój wolny czas i wzorowo wypełniając obowiązki wolontariusza. Wśród 27 osób, które wzięły udział w kweście byli zarówno weterani mający już ponad 30 godzin pracy w tegorocznych akcjach, jak również nowicjusze zdobywający pierwsze doświadczenia w działalności charytatywnej. Wszystkim wolontariuszom gorąco dziękujemy za wzorową pracę!

Lista wolontariuszy:

 
 

 1. Paloma Huczko kl. II F
 2. Weronika Cieśla kl. II F
 3. Norbert Trybulec kl. II F
 4. Anna Rędzina kl. II F
 5. Monika Syrek kl. II F
 6. Jakub Strada kl. I M
 7. Dawid Banach kl. I M
 8. Emilia Częczek kl. I A
 9. Paulina Rudzińska kl. II A
 10. Agnieszka Wydziałkiewicz kl. II A
 11. Michał Najdała kl. II IB
 12. Patryk Zych II IB
 13. Mateusz Korzeniewski II IB
 14. Mateusz Kusiak kl. III A/M
 15. Patryk Mazgaj kl. I N
 16. Marcin Godawski kl. I N
 17. Katarzyna Oleksyk kl. II IA
 18. Dominik Kozioł kl. II IA
 19. Gabriel Gieracki kl. I IB
 20. Jakub Gajda kl. I IB
 21. Adrian Rosnowski kl. I IB
 22. Patryk Ocłoń kl. I IB
 23. Konrad Solak kl. I IB
 24. Bartłomiej Kocik kl. I IB
 25. Natalia Czernecka kl. I T
 26. Klaudia Mikrut kl. I T
 27. Gaik Daniel kl. I T

 
 
Organizator: Szkolne Koło Ekologiczne
Ewa Michałek
Anna Fronc
Beata Kotaś