Pokoloruj przyszłość na 5 – V edycja akcji „KREDKOBRANIE”

Szkolne Koło Caritas zaprasza całą społeczność szkolną do udziału w kolejnej edycji ogólnopolskiej akcji Kredkobranie. Celem tej akcji jest pomoc najmłodszemu pokoleniu Polaków mieszkających na obszarze Kresów dawnej Rzeczypospolitej. W tym celu przez najbliższy tydzień (22-30 września) przeprowadzona zostanie w naszej szkole zbiórka różnego rodzaju przyborów szkolnych i materiałów plastycznych. Z racji ich późniejszego przeznaczenia bardzo prosimy, aby składane rzeczy były nowe, by mogły posłużyć jak najdłużej. Wszelkie zebrane dary należy umieścić w specjalnie przygotowanym koszu znajdującym się przy szatni w budynku głównym. Okażmy serce naszym małym rodakom na Kresach i podejmijmy wspólnie to wyzwanie. Bardzo liczymy na Wasze zaangażowanie i mocne wsparcie tej inicjatywy. Dołączcie do nas – Razem możemy więcej.

Członkowie Szkolnego Koła Caritas