ZST

Staż na Węgrzech rozpoczęty

Startujemy ze stażem zagranicznym dla uczniów z projektu  dofinansowanego w ramach programu Erasmus+, Akcja 1. Mobilność edukacyjna – Wyjazdy uczniów i kadry edukacyjnej w sektorze kształcenie i szkolenie zawodowe.
Czas trwania stażu: 31.03.2016r. – 13.04.2016r,
Miejsce stażu: Veszprém (Węgry)
Po podróży trwającej prawie 12 godzin, z przerwą na pyszny węgierski obiad, dotarliśmy do celu. Zakwaterowaliśmy się w pensjonacie Peter Pál, a następnie udaliśmy się na kolację. Tam powitała nas grupa nauczycieli z instytucji przyjmującej, zaprzyjaźnionej szkoły Veszprémi SZC Jendrassik – Venesz Középiskolája és Szakiskolája. Po wieczornej odprawie, zmęczeni długą podróżą, podekscytowani i w dobrych humorach oczekujemy na pierwszy dzień praktyk w przydzielonych nam firmach.