„Przejrzyj na oczy”

  1. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod hasłem „Przejrzyj na oczy” zagrał 30 stycznia 2022r. Tym razem Fundacja zbierała fundusze na nowoczesny sprzęt, który wspomoże diagnostykę i leczenie wzroku u dzieci.

Późnym wieczorem 30 stycznia wolontariusze z naszej szkoły zakończyli udział w jubileuszowym Finale. Walcząc z wichurą, padającym śniegiem oraz przenikającym zimnem kwestowali, aby wspomóc Orkiestrę i dziecięcą okulistykę. Wzorem ubiegłych lat w Tarnowie i okolicach były wyznaczone miejsca, gdzie mogli odpocząć, ogrzać się i gdzie czekały na nich ciepłe napoje oraz przekąski.

Wolontariusze:

  1. Aleksandra Budzik
  2. Gabriela Gąciarz
  3. Bartłomiej Huza
  4. Dawid Kwolek
  5. Mateusz Mrożek
  6. Karol Pikus

 

zebrali wspólnie kwotę 1335, 33zł.

 

Nasi Wspaniali! Dziękujemy Wam za zaangażowanie, aktywność, poświęcenie swojego wolnego czasu. Dzięki Wam zagraliśmy i pokazaliśmy moc!

Warto pomagać. Czekamy na zgłoszenia w przyszłym roku!

Siema!

 

notatka: p. Ewa Wójtowicz