Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/24

4 września  powitaliśmy nowy rok szkolny 2023/2024. Uroczystość odbyła się w auli szkolnej, a spotkania młodzieży z wychowawcami w salach lekcyjnych. W oficjalnej części inauguracyjnej uczniów i nauczycieli, pracowników, rodziców i przyjaciół szkoły powitał  dyrektor ZST mgr inż. Jacek Różycki. Uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego zaszczycili swoją obecnością goście:  pan Zbigniew Paprocki – Dyrektor Generalny, Członek Zarządu Grupy Azoty S.A, pan  Tadeusz Szumlański – Prezes Fundacji im. I. Mościckiego, pani Renata Łąbędź – Prezes Naczelnej Organizacji Technicznej w Tarnowie, pan Jacek Ramian – Dyrektor ds. Technicznych ELZAT Sp. z o.o., pani Agnieszka Klasa – Prezes Zarządy ELZAT sp. z o.o.,  pan Zbigniew Tyrcha – Kierownik utrzymania ruchu ELZAT sp. z o.o., pan Edward Kisielewicz – mistrz wydziału remontu maszyn ELZAT sp. z o.o. oraz pani Magdalena Paryż reprezentująca Radę Rodziców. Wprowadzając nauczycieli i uczniów w nowy rok szkolny, dyrektor Różycki szczególnie ciepło powitał uczniów klas pierwszych, którzy od 4 września stali się społecznością ZST i będą współtworzyć wraz ze starszymi kolegami i nauczycielami jej atmosferę i przyszłość. Życzył wszystkim, aby nadchodzący rok szkolny był radosny, bezpieczny ale i pracowity, bo to gwarantuje wszystkim osiągnięcie sukcesu.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego 2023/24

fot. Kacper Wielgus 5 tf

fot. Wojciech Kania 4 tf