Rusz się! – III edycja Akcji KREDKOBRANIE

Drodzy uczniowie w imieniu członków Szkolnego Koła Caritas serdecznie Was zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji ogólnopolskiej Akcji Kredkobranie. Celem tej akcji jest pomoc najmłodszemu pokoleniu Polaków mieszkających na obszarze Kresów dawnej Rzeczypospolitej – Litwa, Białoruś i Ukraina. W tym celu w dniach od 23-25 września (środa, czwartek, piątek) w naszej szkole przeprowadzona zostanie zbiórka kredek, farb, zeszytów, bloków, piórników i różnego rodzaju przyborów szkolnych i materiałów plastycznych. Wszelkie zebrane dary prosimy składać w specjalnie przygotowanym koszu znajdującym się na I piętrze w budynku głównym. Okażmy serce naszym małym rodakom na Kresach i podejmijmy wspólnie to wyzwanie. Bardzo liczymy na Wasze zaangażowanie i mocne wsparcie tej inicjatywy. Dołączcie do nas – Razem możemy więcej.

 

Członkowie Szkolnego Koła Caritas