ZST

Siatkarski turniej im. J. Urbaniaka

W dn. 30.03.2017 w sali gimnastycznej ZST noszącej imię Józefa Urbaniaka odbył się VII turniej siatkówki, poświęcony imieniu wieloletniego nauczyciela wychowania fizycznego tej szkoły (1947 – 1971), oficera 16 p.p. odznaczonego Krzyżem Virtuti Militari.
W turnieju rozgrywanym systemem „każdy z każdym” najlepsza okazała się drużyna IX Gimnazjum, która wygrała wszystkie swoje mecze, w tym także decydujący pojedynek z gospodarzami, drużyną ZST (pierwsze klasy). Pojedynek o III miejsce na swoją korzyść rozstrzygnął zespół XI Gimnazjum, który okazał się lepszy od zespołu Gimnazjum nr X. W ramach turnieju odbył się również mecz dziewcząt, w którym drużyna ZST pokonała Gimnazjum nr X.
Nagrody dla najlepszych zespołów ufundował UM Tarnowa. Turniej został zorganizowany przez nauczycieli w.f. ZST


fot. Oliwia Radwańska 1f, Wiktoria Świerk 1f

” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]