ZST

„Śladami pamięci I wojny światowej” – wystawa fotograficzna

Od 21 listopada zapraszamy do obejrzenia wystawy fotografii uczestników konkursu „Śladami pamięci I wojny światowej” w ramach realizowanego w szkole projektu „Radość wolności”. Prace przyszłych techników fotografii, jak również amatorów zostały wyeksponowane na I piętrze budynku głównego ZST. Zobaczyć na nich można tarnowskie zabytki i miejsca pamięci oraz nekropolie związane z działaniami wojennymi w latach 1914-1918.
Wśród tych, którzy przeszli szlak I wojny światowej w Tarnowie i utrwalili swoje spojrzenie na fotografii wyłoniono laureatów:…
I miejsce – Beata Michalik, kl. II F
II miejsce – Hubert Zaucha, kl. I I/F
III miejsce – Kamil Łabuz, kl. II N
Wyróżnienia przyznano również Karolinie Więcek z klasy II F i Wiktorii Kuładze z II F.
Gratulujemy pasji i twórczej aktywności!