ZST

Słodki kiermasz świąteczny

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował kiermasz świąteczny, który odbył się 19 grudnia. W świątecznej atmosferze, przy dźwiękach kolęd każdy mógł skosztować pysznych domowych ciast przygotowanych przez poszczególne klasy. Niejednego przywiódł do naszego stoiska błogi zapach wypieków rozciągający się po korytarzach. Taki zastrzyk energii w dość ponury, przyznajmy to szczerze, dzień grudniowy, w przerwie między trudnymi lekcjami to nie bagatelka. Dodatkowo nasze sympatyczne sprzedawczynie: Małgosia Sygnara, Kamila Kurpiel, Emilia Mietelska, uczennice III LOb, okraszały każdą porcję ciast miłym uśmiechem. Mamy nadzieję, że domowe pyszności wszystkim smakowały. Zapraszamy na nasze kolejne kiermasze! Pomysłodawczynią akcji i opiekunem młodzieży była pani prof. Katarzyna Pokorny.