ZST

Spotkanie pod znakiem uśmiechu

 Ponury, deszczowy piąty dzień czerwca 2012 roku okazał się dla grupy uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Technicznych dniem szczególnym. Przede wszystkim przebiegał „pod znakiem uśmiechu” dla wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zbylitowskiej Górze. Po raz kolejny (dziesiąty) doszło do spotkania uczniów ZST z grupą dzieci, które gościły młodzież szkoły średniej z okazji Dnia Dziecka. Uczniowie klas: 1 FOT, 2 FOT, 2 LOd, 2 TIN, 3 TINa, pod opieką nauczycieli przygotowali scenki teatralne, konkursy i zabawę taneczną.Ponadto gospodarze ośrodka otrzymali od swych gości słodkie upominki, przybory szkolne i sportowe. W imprezie uczestniczyli opiekunowie:

p. Grzegorz Dzierwa (oprawa muzyczna, zabawa taneczna)

p. Katarzyna Pokorny ( Samorząd Szkolny)

p. Ania Fronc                       ( Komisja Profilaktyki i Resocjalizacji)                    

p. Ewa Michałek

W przygotowaniu spotkania wzięli udział:

p. Bożena Jaskólska

p. Anna Żurowska

p. Ewa Wójtowicz

W quizach i konkursach plastycznych, tanecznych, wokalnych uczestniczyły wszystkie dzieci, zgodnie z myślą zawartą w piosence Majki Jeżowskiej „Wszystkie dzieci nasze są…”. Radosne, uśmiechnięte twarze Madzi, Damiana, Seweryna i wielu innych uczestników zabawy były najlepszym podziękowaniem dla organizatorów spotkania.

                                               Następne … już za rok!!!                            

                                                                                                              Do zobaczenia.