Stroikowe licytowanie.

Tuż po kolędowaniu, w czwartek 22-ego grudnia odbyła się pierwsza w historii naszej szkoły aukcja biorących udział w konkursie stroików bożonarodzeniowych. Licytację przeprowadził w sposób perfekcyjny Dominik Fitrzyk z klasy 3Ia z niewielką, ale bardzo widowiskową pomocą Mateusza Sumary z 4Ia. Można uznać, że przedsięwzięcie zakończyło się  pełnym sukcesem, bowiem wszystkie piętnaście stroików zostało wylicytowane przez nauczycieli oraz dyrekcję naszej szkoły na kwotę prawie 500 zł, co pozwoli wesprzeć leczenie tarnowianina Adasia Skrzypka. Zatem wielkie podziękowania klasom: 1A, 2A, 3A, 4A(2szt), 2M, 2Ib, 3Ib, 3Ia, 4Ia(3szt), 3T, 1E, 2E za przygotowanie stroików, które nie tylko mogły cieszyć oko nabywców, ale także pomogą w leczeniu małego chłopca.