ZST

Konkurs na stroik bożonarodzeniowy

        W czwartek, 22-ego grudnia podczas kolędowego karaoke zostały ogłoszone wyniki konkursu na stroik świąteczny, organizowany corocznie przez Samorząd Uczniowski. Piętnaście różnej wielkości i urody prac zostało ocenionych przez jury w składzie: pani dyrektor mgr D. Lis, pan dyrektor mgr A. Łopata-Bernacki, pani mgr L. Olejnik, pani mgr B. Cholewa, pani mgr A. Żurowska, pani mgr A. Wiśniowska, pani mgr B. Łabno, pani mgr O. Mazur oraz pan mgr P. Kalita. Bezapelacyjnie pierwsze miejsce zajął stroik klasy 2M, tuż za nim uplasowała się praca klasy 3A, a trzecie miejsce przypadło dziełom trzech klas: 2A, 4Ia oraz 4A. Gratulujemy zwycięskim klasom, które w nagrodę odbiorą dowolnie wybrany przez siebie dzień bez pytania i dziękujemy za udział w konkursie wszystkim uczniom i ich wychowawcom.