ZST

Sukces na XXXIX OOWEiE w Radomiu !!!

Dużym sukcesem zakończyła się XXXIX  edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej, która odbyła się w Radomiu w dniach 22-23  kwietnia  2016 r. Witold Lis  z klasy III N został FINALISTĄ  w kategorii Elektronika Medyczna, natomiast  Jan  Łukasiński z klasy III E uzyskał tytuł FINALISTY w grupie ElektrycznejTym samym  otrzymują oni wszystkie przywileje z tym związane.

Przede wszystkim, po zdaniu matury, będą mogli zostać przyjęci na dowolną Uczelnię Techniczną z pominięciem procesu rekrutacji, a z  kwalifikacji zawodowych otrzymają  zwolnienie z  części pisemnej zaliczonej na 100% .
Jeszcze raz gratulujemy i zachęcamy zainteresowanych uczniów do spróbowania swoich sił w przyszłorocznej edycji olimpiady.
Do  sukcesu przygotowali Finalistów nauczyciele: mgr inż. Wiesław Syrek i mgr inż. Robert Hosaja.