Sukcesy

Sukces w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Chemicznej UJ

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Chemicznej jest organizowany przez pracowników Wydziału Chemii UJ oraz Fundację PRO CHEMIA przy Wydziale Chemii UJ.
W roku szkolnym 2019/2020 w Konkursie na poziomie klas maturalnych wzięli udział uczniowie z klasy 4 A: Katarzyna Dulęba, Przemysław Kozioł oraz Katarzyna Tarasek.
Konkurs składa się z dwóch etapów: pierwszego – eliminacji okręgowych oraz drugiego – finału.
Etap I – eliminacje, który dla uczniów z naszego okręgu odbył się 07.12.2019 r. w VII LO w Tarnowie Katarzyna Dulęba, Przemysław Kozioł i Katarzyna Tarasek przeszli pomyślnie i wszyscy troje zakwalifikowali się do II etapu – finałowego, który został przeprowadzony 07.03.2020 r. w Krakowie na Wydziale Chemii UJ.
W etapie finałowym sukces odniosła Katarzyna Dulęba, która została laureatką w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Chemicznej UJ. Uczennica zdobyła indeks na stacjonarne studia I stopnia na Wydziale Chemii UJ oraz dyplom i nagrodę książkową.
Opiekę nad uczniami sprawowała mgr Marta Frączek.

Kasi i pozostałym uczestnikom Konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.