Świąteczny dar od krwiodawców

Grudzień jest miesiącem, w którym wielu ludzi wzajemnie obdarowuje się prezentami, dlatego młodzież naszej szkoły wyraziła chęć uczestnictwa w kolejnej już akcji SK HDK. Tym razem uczniowie z klas 3E, 3N, 3I oraz 4N, 15 grudnia udali się do RCKiK działającego na terenie Szpitala im. Szczeklika i tam oddali krew na rzecz osób potrzebujących. Nasi ochotnicy wykazali się 100% skutecznością. Każdy krwiodawca otrzymał podziękowanie w postaci paczki regeneracyjnej, prawa do bezpłatnego biletu miesięcznego na wszystkie linie autobusowe w Tarnowie, zaświadczenie uprawniające do 2 dni wolnych, możliwość udziału akcji „Kropelka”.

Mamy nadzieję, że krwiodawstwo stanie się popularne wśród uczniów naszej szkoły i jeszcze więcej osób zainteresuje się nim, a następnym razem zdołamy pomóc jeszcze większej ilości potrzebujących.