SZKOLENIE ZAMEL

W dniu 17.05.2017r. w Zespole Szkół Technicznych odbyło się szkolenie prowadzone przez firmę ZAMEL z zakresu instalacji i programowania systemu EXTA LIFE. System tworzą urządzenia radiowe wykorzystywane do wykonywania instalacji „Inteligentnego Domu”.

Szkolenie odbyło się w formie warsztatów tzn. uczniowie praktycznie na firmowym sprzęcie uczyli się dobierać urządzenia oraz programować i obsługiwać je za pomocą tabletu lub smartfona. Szkolenie odbyło się w dwóch grupach po 15 osób. Uczniowie biorący udział w szkoleniu otrzymali certyfikaty z zakresu instalacji i konfiguracji urządzeń EXTA LIFE.

Szkolenie zostało przeprowadzone przez pracownika firmy ZAMEL pana Rafała Gryskę.

” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]