Szkolne Dni Kultury ZST – 3 DZIEŃ – Konkurs biologiczno-geograficzny

W dniu 22 lutego w ramach Dni Kultury Szkoły odbył się Konkurs Biogeograficzny „Skąd pochodzi ten gatunek?” Zadaniem uczestników było wykonanie dowolną techniką modelu wybranego gatunku zwierzęcia lub rośliny oraz zaprezentowanie informacji o samym gatunku oraz o sposobie jego wykonania. Nasi uczniowie jak zwykle wykazali się ogromnym talentem oraz kreatywnością. Miejsca na podium zdobyli:

  • I miejsce Aleksandra Knapik oraz Andrzej Tokarz z klasy 4TI – dik-dik sawannowy
  • II miejsce Natalia Suda oraz Zuzanna Zając z klasy 4TA – muchołówka amerykańska
  • III miejsce Emilia Siedlik oraz Magdalena Wideł z klasy 4TT – dziobak

Gratulujemy!

Organizatorzy: Agnieszka Respondek i Agata Łysoń

fot. Daria Grabczyńska 3tf

fot. Wojciech Kania 3tf